Edukacja prawna u Skargi

W kwietniu i maju w ramach Edukacji Prawnej odbyły się spotkania licealistów z Komornikiem Sądowym - Panem Lechem Siudą. Pierwsze zajęcia odbyły się w ramach projektu organizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości "Dzień Edukacji Prawnej", drugie prowadzone były w oparciu o kazusy z praktyki. Oba cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów. Dziękujemy!