Wycieczka nad Jezioro Garda i do Toskanii

W dniach od 20 do 26 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce nad J.Garda i do słonecznej Toskanii. Po drodze zwiedzili austriacki Innsbruck. Duże wrażenie zrobiło Sirmione i San Gimignano, zachwyciła Florencja i Werona a fanów sagi "Zmierzch" - Volterra. Wyjazd był okazją nie tylko do poznania pięknych miejsc i zabytków, ale także do integracji młodzieży. Nie zabrakło także czasu na spacery po malowniczych uliczkach włoskich miast czy kąpiel w hotelowym basenie. Uczniowie mieli okazję spróbować tradycyjnej włoskiej kuchni, poznać kulturę regionu oraz zobaczyć piękne toskańskie krajobrazy. Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń i z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników.